HİZMETLERİMİZ
 


 

İş Güvenliği Hizmeti

İşyerlerinizi daha güvenli ve iş kazalarına karşı bütün önlemlerin alındığı bir çalışma alanına dönüştürmek için, yönetmeliğin öngördüğü tüm İş Güvenliği işlemlerini uyguluyoruz.

İş Sağlığı Hizmeti ve İşyeri Hekimi

İşyerlerinizde yaşanabilecek tüm sağlık problemlerine karşı önlem ve tedavi amaçlı görev yapacak işyeri hekiminizi sağlıyor ve işyeri sağlığınız için gerekli tüm prosedürleri profesyonelce uyguluyoruz.


 


 

Diğer Sağlık Personeli ve İşyeri Hemşiresi

İşyerlerinizde yaşanabilecek tüm sağlık problemlerine karşı önlem ve tedavi amaçlı görev yapacak yardımcı sağlık personeli ve işyeri hemşirenizi sağlıyor ve işyeri sağlığınız için gerekli tüm prosedürleri yerine getiriyoruz.

Mobil Sağlık Tarama Hizmeti

Son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış tam teşekküllü bir muayene imkanı olan mobil sağlık tarama aracımız ile akciğer grafisi, solunum fonksiyon testi, işitme testi, tam kan sayımı muayenelerini hızlı şekilde yapıyoruz.


 


 

İSG Temel Eğitim ve Sertifikasyonu

İş sağlığı ve güvenliği hakkında çalışanlarınıza uzman kadromuzla eğitim vererek yönetmeliğin zorunlu kıldığı bilgilendirme ve bilinçlendirme işlemlerini yapıyor, eğitimlerin sonunda yetkili sertifikasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Risk Analizi ve Acil Durum Eylem Planı

Yönetmeliğe göre zorunlu olan risk analizi ve acil durum eylem planı çalışmalarınız konusunda uzman ekibimiz tarafından profesyonel şekilde hizmet alabilir, işyerinizle alakalı planlamalarınızı uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.


 


 

Risk Grubu Tespiti Çalışmaları

Yönetmeliğe göre zorunlu olan risk grubu tespiti çalışmalarınız konusunda uzman ekibimiz tarafından profesyonel şekilde hizmet alabilir, işyerinizle alakalı planlamalarınızı uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Meslek Hastalıklarına Yönelik Çalışmalar

İşyerinizin ve sektörünüzün özelliklerine göre ortaya çıkan mesleki zorlukların yol açtığıtı meslek hastalıklarına yönelik önlem ve tedavi çalışmalarınızı uzman sağlık kadromuz tarafından titizlikle ve iş sağlığı bilinciyle yapılmaktadır.


 


 

Kronik Hastalıkların Takibi

İşyerinizin ve sektörünüzün özelliklerine göre ortaya çıkan mesleki zorlukların yol açtığıtı kronik hastalıklara yönelik önlem ve tedavi çalışmalarınızı uzman sağlık kadromuz tarafından titizlikle ve iş sağlığı bilinciyle yapılmaktadır.

Bulaşıcı Hastalıklara Yönelik Çalışmalar

İşyerinizin ve sektörünüzün özelliklerine göre ortaya çıkan mesleki zorlukların yol açtığıtı bulaşıcı hastalıklara yönelik önlem ve tedavi çalışmalarınızı uzman sağlık kadromuz tarafından titizlikle ve iş sağlığı bilinciyle yapılmaktadır.


 


 

İş Sağlığı ve Kurulu Çalışmalarına Katılım

İşyerinizde oluşturulması ve toplanması gereken iş sağlığı ve kurulunun kurulması, organize edilmesi ve bilgilendirilmesi işlemlerini yapabilir, bir iş güvenliği uzmanımız ile bu kurulun bir üyesi olarak size yardımcı olabiliriz.

Gerekli Laboratuar Tetkikleri

Çalışanlarınızın sağlığının incelenmesi durumlarında gerekebilen detaylı araştırma, ölçüm ve taramalar ileri teknoloji ürünü laboratuvarlarda gerçekleştirilip hastalık veya enfeksiyon hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız sağlanır.


 


 

Hemşirelik Hizmetleri

İşyerlerinizde yaşanabilecek tüm sağlık problemlerine karşı önlem ve tedavi amaçlı görev yapacak yardımcı sağlık personeli ve işyeri hemşirenizi sağlıyor ve işyeri sağlığınız için gerekli tüm prosedürleri yerine getiriyoruz.

Ambulans ve Revir Kurma Hizmetleri

Gerekli acil durumlarda kullanılmak üzere ihtiyacınız olan ambulans ve revir imkanlarını işyerlerinize sağlıyoruz. İhtiyacınız halinde ambulans tahsisini sağlıyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir revire sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.


 


 

Çalışanlara Genel Sağlık Eğitimleri

Çalışanlarınıza acil durumlarda uygulamaları gereken temel sağlık işlemleri ve ilk yardım uygulamalarını uzman eğitim kadromuzun verdiği genel sağlık eğitimleriyle aktarıyoruz.

 
© Telif Hakkı 2019 - Yakut Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Yapım ve Tasarım: İstanbulMarka™ Kurumsal Hizmetler